O nás

Prečo ASAP KRTKOVANIE

ASAP je havarijná služba NONSTOP 24 / 7 po celý rok.
Krtkovanie drezov, vaní, umývadiel, wc, stupačiek, kanalizácií, dažďových zvodov, bytov, rodinných domov, reštaurácií, barov, administratívych budov a iné.

Sme havarijná a poruchová služba a ponúkame kvalitné a cenovo dostupné vodoinštalatérske a opravárenské služby.

Robíme montáž sanity a kompletné dodávky všetkých zariadení i bežnú údržbu batérii, vodovodných ventilov, klasických WC aj osadenie pod omietkovej konštrukcie pre závesne WC , ponúkame polyfúzne zváranie plastového potrubia PPR a montáž plastových rozvodov alebo plasthlinikových rozvodov, robíme monitoring a krtkovanie kanalizácie a stúpačiek kamerovým systémom, oprava, prerobenie či výmenu kanalizácie a výmenu radiátorov.

Zabezpečenie všetkých činností vedúcich k odstráneniu havárie, resp. poruchy v objekte v čo najkratšom čase. Naša havarijná služba ponúka rýchle a kvalitné odstránenie havarijného stavu vzniknutého v nehnuteľnosti prostredníctvom tímu odborne kvalifikovaných pracovníkov. Naše služby je možné využiť aj pri plánovaných opravách, údržbe, servise, montáži technologických zariadení, rekonštrukcii priestorov v objekte a podobne. Havarijná služba poskytuje aj ďalšie služby -Čistenie kanalizácie, vodoinštalácie, kúrenárske a kanalizačné práce, monitoring potrubia.

Oblasť poskytovania našich služieb:

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitra a okolie, Šaľa a okolie, Komárno a okolie. Od Bratislavy až po Viedeň.